UEFA Şampiyonlar Ligi
Galatasaray
20:45
Manchester United FC
Sevilla
20:45
PSV Eindhoven
Bayern Münih
23:00
FC Copenhagen
Arsenal FC
23:00
Racing Club de Lens
Real Madrid
23:00
SSC Napoli
SC Braga
23:00
Union Berlin
Benfica Lisbon
23:00
Inter Milano
Real Sociedad San Sebastian
23:00
FC Salzburg
İspanya - LaLiga
RCD Mallorca
23:00
Cadiz
Fransa - Ligue 1
Montpellier
21:00
Clermont Foot 63
Rusya - Rusya Kupası
FC Orenburg
16:00 1 : 0 MS
MS
FK Spartak Moskova
FK Rostov
18:15 0 : 0 4'
4'
CSKA Moskova
FK Dinamo Moscow
18:15 0 : 0 4'
4'
FK Zenit St Petersburg
UEFA Uluslar Ligi, Kadınlar
Ermenistan
14:00 0 : 4 MS
MS
İsrail
AFC Kupası
Central Coast Mariners
11:00 1 : 1 MS
MS
Terengganu FC
Bali United
15:00 5 : 2 MS
MS
Stallion FC
AFC Şampiyonlar Ligi
Kitchee SC
13:00 1 : 2 MS
MS
Jeonbuk Hyundai Motors
Ventforet Kofu
13:00 3 : 3 MS
MS
Melbourne City FC
Urawa Red Diamonds
13:00 2 : 1 MS
MS
Wuhan Three Towns FC
Pohang Steelers
13:00 2 : 0 MS
MS
Hanoi FC
Zhejiang Professional
15:00 3 : 2 MS
MS
Buriram United FC
Bangkok United FC
17:00 0 : 0 63'
63'
Lion City Sailors FC
CONCACAF Karayipler Kupası
Harbour View
02:00 1 : 2 MS
MS
Moca FC
CONCACAF Merkez Amerikan Kupası
Real Esteli FC
06:00 0 : 3 MS
MS
LD Alajuelense
İngiltere - Championship
Blackburn Rovers
22:45
Birmingham City
Leeds United
22:45
Swansea City
Sheffield Wednesday
22:45
Leicester City FC
Southampton
22:45
Bristol City
Sunderland
22:45
Huddersfield Town
Ipswich Town
23:00
Millwall
İspanya - Primera Federacion
Recreativo Huelva
22:00
Alcoyano
Almanya - 3. Lig
1. FC Saarbrucken
21:00
Duisburg
İtalya - Coppa Italia Serie D
SSD Citta Di Campobasso
16:30
Fano
Paganese
16:30
Cavese
Chioggia
16:30
Dolomiti Bellunesi
ASD Varesina Calcio
16:30
Pro Palazzolo
AC BRA
16:30
Usd Casatese
Cynthialbalonga Calcio
16:30
Nf Ardea
Trapani Calcio
16:30
US Angri 1927
US Follonica Gavorrano
16:30
Livorno
İtalya - Kupa Italia Serie C
Calcio Catania
20:30
Crotone
US Avellino
20:30
Juve Stabia
Suudi Arabistan - 1.Lig
AL Jabalain FC
15:20
AL Jandal
Al-Orobah FC
15:20
AL Najma
AL Adalh FC
17:30
AL Batin
Almanya - Bölgesel Ligi Güneybatı
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
21:00
VfB Stuttgart II
Almanya - Oberliga Niedersachsen
MTV Eintracht Celle
21:30
FSV Schoningen 2011
Arjantin - Copa de la Liga
CA Barracas Central
01:00 1 : 1 MS
MS
Argentinos Juniors
Arjantin - Copa de la Liga, Kadınlar
CA Estudiantes de Caseros
15:00
CA Huracan
CA Excursionistas
23:00
Boca Juniors
CA River Plate (Arg)
23:00
CD UAI Urquiza
Azerbaycan - Azerbeycan Kupası
FC SAHDAG QUSAR
12:30
FK GARADAG LOKBATAN
FK KAPAZ
12:30
Baku SC
Kur-Araz
14:00
ARAZ NAKCHIVAN PFK
Lerik
17:00
Sumgayit FK
Bahreyn - 2nd Division
AL Tadamun Buri
19:00
Qalali Club
Al Ittihad
19:00
Um Alhassam
Aali
19:00
MALKIYA CLUB
Bolivya - Copa Division Profesional
Always Ready
22:00
Club Aurora
Bosna Hersek - Bosna-Hersek Kupası
FK Sutjeska Foca
15:00
NK Siroki Brijeg
FK RADNIK HADZICI
15:00
FK Borac Banja Luka
Brezilya - Brasilero Serie A
CR Vasco da Gama RJ
03:30 2 : 4 MS
MS
SC Corinthians SP
Bulgaristan - B PFG
Marek Dupnica
15:30 3 : 1 MS
MS
C´Morets Burgas
Burundi - Ligue A
Llb Amasipiri FC
15:55 2 : 1 MS
MS
Bumamuru FC
El Salvador - Primera Division, Reserves, Açılış
CD Dragon U20
21:15
CD Platense U20
CD Luis Angel Firpo U20
23:00
Alianza FC U20
Ermenistan - Birinci Lig
Onor
13:00
FC Gandzasar Kapan
FC SHIRAK GYUMRI 2
13:00
FC Ararat Armenia 2
Ermenistan - Premier Lig
FC Noah Yerevan
15:00
FC West Armenia
FC Urartu Yerevan
17:00
FC Ararat Yerevan
Estonya - Esiliiga
FC Elva
20:30
FA Tartu Kalev
Estonya - Premium Liiga
Viimsi JK
19:00
Tartu JK Tammeka
Fildişi Sahili - Lig 1
Racing Club Dabidjan
18:30
ASI D Abengourou
Galler - Cymru Premier
Colwyn Bay
22:45
Connahs Quay Nomads FC
Güney Afrika - Premiership
Sekhukhune United
20:30
ER
Chippa United FC
Supersport United
20:30
Mamelodi Sundowns
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Kerala Blasters FC
17:30 2 : 3 DA
DA
Chennaiyin FC
Hırvatístan - Hırvat Kupası
HNK Vukovar 1991
15:30 1 : 2 MS
MS
NK Lokomotiva Zagreb
İngiltere - Isthmian Football Leag.
Cray Wanderers
22:45
Whitehawk
İngiltere - Professional Development Ligi
Wigan Athletic
17:00
Fleetwood Town Reserve
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Güney
Gosport Borough
22:45
Hanwell Town
İran - Azadegan Ligi
Chador Malu Yazd
13:30
Mes Kerman FC
Ario Eslamshahr
13:30
Shahrdari Astara
Mes Shahr-e Babak
13:30 0 : 0 MS
MS
Fajr Sepasi FC
Kheybar Khorramabad FC
13:30 3 : 0 MS
MS
Khalijfars Mahshahr
Shahre Raz Shiraz
14:00
Saipa
Esteghlal Mollasani
14:00
FC Darya Caspian Babol
İspanya - Tercera Federacion, Grup 6
Atletico Levante UD
20:30
Silla CF
Kolombiya - Primera B
Fortaleza FC
03:30 1 : 0 MS
MS
Boyaca Patriotas FC
Kongo - Premier Lig
Cara Brazzaville
17:00
Diables Noirs
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
Gyeongnam FC
13:00 0 : 0 MS
MS
Bucheon FC 1995
Kosova - Birinci Lig
KF Drenica Skenderaj
15:00
KF Trepca Mitrovice
KF Dinamo Ferizaj
15:00 2 : 0 MS
MS
KF Phoenix Banje
FC Suhareka
15:00
KF Istogu
Kuzey Makedonya - Prva Liga
FK Vardar Üsküp
15:00 1 : 3 MS
MS
FC Struga Trim Lum
Voska Sport
15:00 0 : 3 MS
MS
GFK Tikvesh 1930
FK Akademija Pandev
15:00 1 : 1 MS
MS
Bregalnica Stip
FK Shkendija
15:00 2 : 0 MS
MS
Rabotnicki
KF Gostivari
15:00 0 : 0 MS
MS
FK Shkupi
FK Makedonija Gjorge Petrov
15:00 1 : 0 MS
MS
FK Sileks Kratovo
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
FC Rodange 91
22:00
Residence Walferdange
Lüksemburg - Ulusal Lig
FC Marisca Mersch
22:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
Meksika - Liga Premier Serie A
Mexicali FC
03:00 1 : 0 MS
MS
Saltillo FC
Mısır - 2. Division A
Alqana
15:30
Aswan Fc
Asyut Petroleum
15:30
Makadi FC
Misr Lel Makasa
15:30
Ghazl El Mahallah
Tanta Fc
15:30
Gomhoryet Shebin
El Sekka El Hadid
15:30
Nogoom FC
Gazl Kafr Eldwar
18:00
Haras El Hodood
Mısır - Premier Lig
Future FC
20:00
Zamalek SC
Nijerya - NPFL
Enyimba
18:00
Remo Stars
Nikaragua - Premier Lig
HYH Sebaco FC
23:00
ART Municipal Jalapa
Norveç - Eliteserien
Kristiansund BK
21:00
Bryne FK
Polonya - CLJ
Wisla Krakow
15:00 1 : 4 MS
MS
Rakow Czestochowa U19
Polonya - I Liga
Lech II Poznan
14:00
Olimpia Elblag
Skra Czestochowa
19:00
Hutnik Krakow
Romanya - Liga 3
CSM Deva
15:00
CS Universitatea Craiova II
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
Sunrise
16:00 0 : 1 MS
MS
Apr FC
Sırbistan - Prva Liga
FK Mladost Gat
15:00
FK Smederevo
Slovakya - Slovensky Pohar
MFK Ruzomberok
14:30 2 : 0 MS
MS
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Tanzanya - Premiyer Lig
Tanzania Prisons
16:00 1 : 0 MS
MS
Dodoma FC
Kmc FC
16:00
ER
Mashujaa FC
Kagera Sugar
19:00
ER
Young Africans SC
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Bayanlar Avrupa Şampiyonası,Elemeler
Romanya
13:00
Slovakya
Norveç
14:00
Finlandiya
Almanya
19:00
İsrail
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Premier League International Cup
Wolverhampton Wanderers FC
22:00
OGC Nice
Uluslararası Gençlik Ligi - UEFA Gençlik Ligi
Galatasaray
14:00 1 : 0 MS
MS
Manchester United Fc
Fc Midtjylland
16:00 0 : 1 MS
MS
FC Rukh LVIV
Gnk Dinamo Zagreb
16:00 0 : 0 MS
MS
FC Basel
Sevilla FC
16:00 1 : 0 MS
MS
PSV Eindhoven
Arsenal FC
16:00 0 : 2 MS
MS
RC Lens
Real Sociedad
16:00 0 : 2 MS
MS
Fc Rb Salzburg
SC Braga
17:00 1 : 0 66'
66'
1. FC Union Berlin
Olympiacos FC
18:00 1 : 0 22'
22'
Gabala FK
Bayern Münih
18:00 0 : 0 22'
22'
FC Kopenhag
Real Madrid
18:00 1 : 0 22'
22'
SSC Napoli
SL Benfica
18:00 0 : 0 22'
22'
Inter Milano
MSK Zilina
18:30
Sparta Prague
FSV Mainz
20:30
FC Dinamo Minsk U19
Uruguay - 2.Lig
Miramar Misiones
16:00
Institucion Atletica Sud America
Bella Vista
16:00 1 : 1 MS
MS
CA Atenas de San Carlos
Tacuarembo FC
22:30
Uruguay Montevideo FC
CA Progreso
22:30
Albion FC
Club Atletico Rentistas
22:30
Juventud de las Piedras
Cerrito CS
22:30
Club Oriental de Football
Institucion Atletica Potencia
22:30
Rampla Juniors
Uruguay - Premier Lig
Plaza Colonia
01:00 0 : 1 MS
MS
Racing Club Montevideo
Montevideo City Torque
03:15 5 : 1 MS
MS
Deportivo Maldonado
Liverpool Montevideo
22:30
CA Boston River
Yunanistan - Süper Lig 1
Volos NPS
18:00 0 : 0 22'
22'
Panseraikos FC
Yunanistan - Süper Lig 2
Kozani FC
16:00 0 : 1 MS
MS
PAOK Thessaloniki B
Panathinaikos B
16:00 0 : 2 MS
MS
GS Ilioupoli

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.