55 yıl önce Zonguldak’tan maden işçisi olarak geldiği Almanya’nın Gelsenkirchen şehrinde yaşayan, Avrupa Zonguldaklılar Derneği üyesi Sedat, Vedat ve Suat Kutucu‘nun babaları Ali Bahri Kutucu son yolculuğuna uğurlandı. Gelsenkirchen –..
55 yıl önce Zonguldak’tan maden işçisi olarak geldiği Almanya’nın Gelsenkirchen şehrinde yaşayan, Avrupa Zonguldaklılar Derneği üyesi Sedat, Vedat ve Suat Kutucu‘nun babaları Ali Bahri Kutucu son yolculuğuna uğurlandı.
Gelsenkirchen – 55 yıl önce Zonguldak’tan maden işçisi olarak geldiği Almanya’nın Gelsenkirchen şehrinde yaşayan, Avrupa Zonguldaklılar Derneği üyesi Sedat, Vedat ve Suat Kutucu‘nun babaları Ali Bahri Kutucu, Bismarck Ditib Mimar Sinan Camii’inde kılınan cenaze namazının ardından memleketi olan Zonguldak Gökçebey İlçesi Bakacakkadı Beldesine gönderildi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.